Програма відбудови житла “Мій Дім”

Благодійний фонд “Мій Дім - Україна” долучається до відбудови зруйнованого житла та розпочинає реалізацію благодійної програми “Мій Дім”.

Основна мета Програми - організація та надання благодійної допомоги у вигляді матеріально-технічних ресурсів, а також будівельних робіт та послуг, необхідних для відновлення втраченого житла чи покращення житлових умов постраждалих жителів Київської області.

В першу чергу допомога буде надаватись жителям Бучанського району, які знаходяться у складних життєвих обставинах та не мають змоги у самостійному проведенні необхідних робіт. Зокрема..., це багатодітні сім'ї, неповні чи прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, сім'ї, які мають дітей з інвалідністю І чи ІІ груп, особи з інвалідністю І чи ІІ групи, особи похилого віку, в т.ч. одинокі, малозабезпечені сім'ї.

Фонд буде допомагати у здійснені усіх необхідних етапів будівництва, таких як обстеження будівель, розробка проектно-кошторисної документації, проведення ремонтно-будівельних робіт (повністю чи частково, згідно вашого запиту), а також введення в об'єкту експлуатацію.

За необхідності, фонд залучатиме експертів для провдення оцінки завданих збитків, з метою подальшого отримання постраждалими особами відшкодування у порядку, визначеному законодавством.

Крім того, в рамках програми “Мій Дім” Фонд створюватиме стратегічний запас будівельних матеріалів, щоб мати змогу оперативно реагувати на поточні запити потребуючих.

Етапи реалізації Програми:

 1. Прийом та обробка звернень потребуючих.
 2. Підготовча та погоджувальна робота (виїзд на об'єкт, збір необхідних документів, проведення технічного обстеження будівель, дозвільні документи, оцінка завданих збитків, і т.п.).
 3. Розробка проектно-кошторисної документації.
 4. Виконання будівельних робіт.
 5. Введення об'єкта в експлуатацію.
 6. Облаштування житла (меблі, побутова техніка, посуд, інвентар тощо).

До кінця 2022 року на реалізацію Програми необхідно мінімально п’ять мільйонів гривень. Долучайтесь! Разом - ми сила, яка не знає перешкод!

Проекти програми “МІЙ ДІМ”

Очікувані результати

Очікувані результати від реалізації програми:
 • покращення житлових умов
 • забезпечення постраждалих сімей житлом
 • повернення людей додому
 • запобігання внутрішньому переміщенню постраждалих осіб та міграції населення регіону
Додатковий ефект:
 • підтримка (економічна та психологічна) населення регіону
 • стимулювання економіччного розвитку регіону за рахунок закупівлі товарів у місцевих виробників
 • зменшення навантаження на державний та місцевий бюджет
 • сприяння розвитку культури благодійності, спонукання населення до взаємодопомоги та взаємопідтримки